Cattery & Kennel "Šalta Nosis"

Kiekvienas turime gyvenimo tikslą. Manasis yra Šalta Nosis.

Taip jaučiuosi jau daugiau nei 20 metų ir tampu vis laimingesnė, kuomet galiu ne tik veisti kates ir šunis, bet ir dalintis savo patirtimis bei žiniomis. Tai ypač svarbu norint sukurti artimą ryšį su Jumis ir svarbiausia – Jums su savo augintiniu.

Kuomet pradėjau veislyno veiklą, jis net neturėjo pavadinimo. Todėl teko galvoti ir natūralu, daugybę banalių ir neužkabinančių minčių kilo iki to momento, kai tarsi žinodama, ko man labiausiai dabar reikia, prie manęs priėjo pirmasis mūsų Labradoras retriveris Macy. Ji prisilietė savo šalta nosyte ir jausmas, kai pajunti tą cinkelį, kurio ieškai, aplankė pagaliau ir mane. Šalta Nosis – nes visų sveikų gyvūnų nosytės turi būti šaltos.

Taip prasidėjo ilga ir graži mūsų kelionė: daugybę parodų, apkeliautų šalių kartu su Labradorais retriveriais, Meino meškėnais ir Britų trumpaplaukiais. Bei dar daugiau turėtų vadų, kurios lakstė savo mažomis pėdutėmis po visus namus, kol galiausiai rado savo mylinčius namus. Vieni išskrido net ir į Meksiką!

Šis dvidešimtmetis subrandino Šalta Nosį į profesionalų, atsidavusį, artimą ir mylimą veislyną, kuris džiaugiasi galėdamas į savo šeimą priimti vis naujų žmonių, taip pat stipriai mylinčius gyvūnus.

Susipažinkite su mūsų vertybėmis

Mylit gyvūnus?

Pamilsit ir Šalta Nosį, jei tik…

Svajonė

Jūsų svajonė suteikti augintiniui mylinčius namus. Gyvūnui ypatingai svarbu žinoti, kad jis yra reikalingas savo namuose. Tai skatina jo akis žibėti iš laimės, gerai jaustis ir būti kartu su Jumis ir Jūsų šeima. Jei dabar šypsotės ir galvojate, kad būtent to ir norite - skaitykite toliau, gal ir ten atpažinsite save ir savo svajones.

Tikslas

Smagu, kad tęsiate savo mini pažintinę kelionę su mumis! Toliau, ką svarbu apie mus sužinoti: Šalta Nosyje labai vertiname, kai žmonės žino kokiu tikslu įsigyja gyvūną, nes supranta, kad tai rimtas įsipareigojimas ilgam laikotarpiui. Katės ir ypatingai šunys turi gerą nuojautą, todėl neskatiname pirkti, jei tai darote tik dėl užgaidų. Siekiame, kad kiekvienas mūsų išveistas katinas ar šuo taptų neatskiriama šeimos dalimi.

Sveikata

Jei paskaičius pirmus du punktus galvojate, kad ko gero esame sielos draugai - tikriausiai neklystate, nes mūsų požiūris į gyvūnus sutampa. Todėl apie būtinybę užsiimti su augintiniu nesiplėsime, nes juk tai – savaime suprantama. Tačiau svarbu paminėti kilmės dokumentų svarbą. Tai dokumentas įrodantis tikrąją gyvūno kilmę. Visi mūsų gyvūnai yra prižiūrimi gydytojų-veterinarų, turi euro pasą, mikročipą ir visus, jo amžiui reikalingus pradinius skiepus. Siekiame, kad visi mūsų veisiami gyvūnai būti sveiki, stabilios psichikos, turėtų kuo mažesnę tikimybę susirgti ir atitiktų visus tos veislės reikalavimus. Sutinkate, kad tai ypač svarbu? Tada Jūsų laukia paskutinis pažinties taškas.

Maistas

Kokybiškas maistas. Pagalvokite, jei kasdien valgytumėte McDonald's, kaip atrodytumėte ir jaustumėtės? Ko gero, išvaizda nedžiugintų, sveikata taip pat. Kalbant apie gyvūnus, reikia įvertinti ir tai, kad jie gyvena kur kas trumpiau nei mes, taigi jų mityba turi būti itin subalansuota. Tinkamai prižiūrėdami savo draugą, sutaupysite pinigų vaikščiodami pas veterinarus ir džiaugsitės sveiku, puikiai atrodančiu gyvūnu.

Šie keturi punktai labiausiai atspindi Šalta Nosio vertybes ir požiūrį į augintinį. Jei tik Jums kas įdomu, mes mielai atsakome į visus iškilusius klausimus ir palaikome ryšius ne vienerius metus. Tad prieš įsigydami gyvūną ar po to – mes liekame atviri bendravimui ir žinių plėtimui apie Labradorus retriverius, Meino meškėnus bei Britų trumpaplaukius.

Veislynas priklauso